ÖĞRETMENLER GÜNÜNE YAKIŞIR TÖREN

25
KAS

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜNE YAKIŞIR TÖREN

       

       Ülkem Koleji Öğretmenler Günü’nü kutlamak üzere, İbrahim Gül Spor Kompleksi’nde toplandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören sınıf öğretmeni Özge Artan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile devam etti. Anaokulu Hazırlık C sınıfının öğretmen sevgisi ile ile ilgili okudukları şiirin ardından 1. sınıf öğrencileri de şiirlerini sundular.

 

       Carpe Diem Kulübü öğrencilerinin oratoryosu,2. sınıfların seslendirdiği öğretmen marşları ile tören devam etti. Okul Müdürü Esra Cinbiş, okulda 10 yılını tamamlayan öğretmenlerden, Banu Kadaz, Nagihan İçier, Derya Benzergil, Gülsüm Olça ve personel Ayşe Argüç’e 10. yıl anısına plaketlerini takdim etti.

 

GÖRSEL SANATLAR ZÜMRESİNDEN UNUTULMAYACAK SÜRPRİZ


       Görsel Sanatlar Öğretmenleri Gülçin Ağır Haktanır,Ezgi Diken ve Kürşat Atça'nın öğretmenler günü kutlama programının sonunda,öğretmen arkadaşları için hazırladığı büyük sürpriz duygulu anlara sahne oldu.
Tüm zümrelerden kurayla çekilerek belirlenen öğretmenlerin fotoğrafları üzerinde emek harcayarak ortaya çıkardıkları eserleri öğretmen arkadaşlarına sunan Görsel Sanatlar Zümresi, tüm öğretmenlerden yoğun alkış ve takdir aldı.

 

       Tören tüm öğretmenlerin sahneye davet edilerek Öğretmen Marşı’nı seslendirmesi ile son buldu.